هدایای باغبانی برای آقایان

مرد ماچو تر ، وانمود می کند که علاقه ای به باغبانی یا استفاده از وسایل باغبانی ندارد. این یک واقعیت است که اکثر مردان در باغ های خود افتخار می کنند و از کار با ابزارهای نوآورانه و تجهیزات اولیه لذت می برند. هدایای باغبانی برای مردان ، طیف وسیعی از مرد با انگشتان سبز ، مردی را که فقط در داخل سوله سفالگری می کند ، و کسانی که به راحتی کباب می پزند ، پوشش می دهد. طیف وسیعی از هدایای باغبانی برای مردان موجود در فروشگاه های سخت افزار ، مراکز باغ و فروشگاه های اینترنتی می تواند گیج کننده باشد بنابراین بهتر است یک هدیه باغبانی برای یک مرد انتخاب کنید که عملی ، مقرون به صرفه ، متناسب با اندازه باغ شما باشد و توسط او استفاده شود و به سادگی در سوله رها نشود.

البته گزینه دیگر این است که برای او هدیه ای تزئینی یا لوازم جانبی باغبانی انتخاب کنید که طراحی باغ شما را تکمیل کند. اگر مرد زندگی شما قطعاً انگشت سبزی ندارد و اشتیاق کمی برای کمک به باغ نشان می دهد ، شاید بهترین هدیه برای یوکا او بانوجی برای استراحت یا کبابی باشد که می تواند هنگام صرف غذا در نقاشی های دیواری عهده دار مسئولیت آن شود. اگر از طرف دیگر او انگشت سبز است ، باغ را دوست دارد و از هدایا قدردانی می کند ، چرا نوآور نیست و یک سال اشتراک یک مجله باغ معروف و معتبر را به او می دهید. این موارد معمولاً با نکات مفید ، مقالات آموزنده و داستانهایی درباره باغها و باغبانهای شناخته شده پر می شود. آنها همچنین هدایای باغبانی را به نمایش می گذارند و درباره آنها نظر می دهند تا شاید او بتواند به شما بگوید كه كادوی باغبانی را برای كریسمس یا روز تولدش دوست دارد.

دامنه معمول هدایای باغبانی به راحتی بصورت آنلاین مشاهده می شود یا در مرکز باغ محلی شما قابل مشاهده است.

با این حال بیایید برخی از هدایای باغبانی بیشتر را برای آقایان بررسی کنیم.

• ایستگاه هواشناسی با انرژی خورشیدی یک هدیه عالی برای باغبانی است که دوست دارد الگوهای محلی آب و هوا را ردیابی کند و سوابق را ثبت کند. بسیاری از اینها کاملاً ارزان هستند اما حداقل و حداکثر دما ، رطوبت ، سرعت و جهت باد به همراه میزان بارندگی را به همراه دارند.

• دوربین پرندگان به عنوان یک هدیه باغبانی ، هنگام تماشای پرندگانی که در باغ وی زندگی می کنند و آن دسته از پرندگان که از باغ بازدید می کنند ، بسیار لذت خواهد برد. لانه سازی پرندگان و تولد جوجه ها همیشه برای تماشای آن هیجان انگیز است.

• سیستم کمپوست کرم انباشته سطل که ابتدا در آن کرم ها و سپس تراش های آشپزخانه را روزانه به آن اضافه می کنید.

• خردکن خردکن کوچک که بقایای باغ و شاخه های آن تا قطر 3 اینچ را برطرف می کند.

• هر مردی یک هدیه باغبانی از یک مالچ برگ را دوست دارد زیرا ناگهان فکر می کند که او مرد آقای عمل است.